Targi pracy WNPISM

Biuro Karier wspólnie z Wydziałem Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW zaprasza na drugi Dzień Kariery. 9 kwietnia br. (wtorek) w godz. 11.00 – 15.00 w Auli prof. Jana Baszkiewicza Gmachu audytoryjnego będziemy gościć firmy z sektora prywatnego. Partnerzy będą mieli oferty staży, praktyk oraz pracy dla studentów i absolwentów.

W ramach wydarzenia zaplanowane są stoiska targowe poszczególnych firm oraz strefa doradcza. Partnerem wydarzenia jest również aplikacja SwipeApp, która pomaga w znalezieniu wymarzonej pracy.

Dodatkowo przewidywane jest specjalne stanowisko Organizacji Narodów Zjednoczonych na którym pracownicy ONZ opowiedzą jak można rozpocząć międzynarodową karierę.

Szczegóły: [LINK]