Rekrutacja na studia w ramach sojuszu 4EU+

Program dla doktorantów 🎓

Project Management na Sorbonne Université – rozpocznij studia w ramach sojuszu 4EU+

„Entrepreneurial and intrapreneurial project management” to roczny międzynarodowy i interdyscyplinarny kurs pozwalający na uzyskanie najlepszej edukacji w zakresie zarządzania projektami. ✍️

Uczestnicy zdobywają kompetencje niezbędne do pracy w obszarze innowacyjnych projektów wewnątrz organizacji, założenia start-upu oraz rozwoju organizacji zaangażowanych w transformację społeczną, biznesową czy ekologiczną. 📋

Kurs realizowany jest przy współpracy 6 uczelni partnerskich:

➡️Sorbonne Université (organizator);

➡️Uniwersytet Warszawski;

➡️Università degli Studi di Milano;

➡️Universitat Heidelberg;

➡️Univerzita Karlova;

➡️Université de Genève.

🤝Biznesowymi partnerami kursów były m.in. KPMG, Roche, Safran, Edison, Savion Suez, Miasto St. Warszawa czy Carrefour.

💻Zobacz, jak wyglądała pierwsza edycja programu: LINK

📌Na zgłoszenia czekamy do 20 września.

📌Zapisy:

Aby zgłosić się do programu należy wysłać list motywacyjny i CV (oba w języku angielskim) na adres: 4eudiploma@inkubator.uw.edu.pl.

Zgłoszenie powinno zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby realizacji procesu rekrutacji.

📌Przewidziano 10 miejsc dla osób na studiach doktoranckich bądź z tytułem magistra, studiujących na Uniwersytecie Warszawskim.

📌Warunki uczestnictwa:

Koszt uczestnictwa to 600 euro. Cena obejmuje zajęcia online, wyjazd na Uniwersytet w Mediolanie w listopadzie 2024 r. i spotkanie offline zamykające projekt w czerwcu 2025 roku w Warszawie. Opłata pokrywa lot, transfer lotniskowy, dietę pobytową i noclegi oraz wyżywienie do kwoty określonej przez ustawę.

🔗Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie: https://iuw.edu.pl/project-management-na-sorbonne-universite-rozpocznij-studia-w-ramach-sojuszu-4eu/

Informator: LINK

Czekamy na Twoje zgłoszenie!