Program mentoringowy TopMinds

Rusza ósma edycja TopMinds – wyjątkowego programu mentoringowego, który otwiera drzwi do międzynarodowej kariery osobom, będącym na wczesnym etapie kariery naukowej 💪

Na uczestników i uczestniczki czekają m.in.:

✅ Indywidualna współpraca z jednym z mentorów i mentorek, reprezentujących różnorodne dziedziny nauki,

możliwość rozwijania swojego warsztatu akademickiego (i nie tylko) podczas szkoleń stacjonarnych i online,

✅ okazja, by poszerzyć sieć kontaktów w interdyscyplinarnym środowisku i poznać dobre praktyki pod okiem specjalistów i specjalistek!

Do tegorocznej edycji organizatorzy zapraszają osoby przygotowujące rozprawy doktorskie na polskich uczelniach lub instytucjach naukowych oraz badawczych a także osoby studiujące na ostatnim roku studiów magisterskich, które planują swoją karierę w obszarze nauki.

Brzmi ciekawie? Wejdź na stronę topminds.pl, sprawdź, kto może zostać Twoim mentorem/mentorką i dowiedz się więcej! Zgłoszenia do 29 X.