22. Letnia Szkoła Wyszehradzka

Z przyjemnością informujemy, że do 10 kwietnia br. trwa nabór uczestników do kolejnej – 22. już edycji Letniej Szkoły Wyszehradzkiej!
Tegoroczna edycja będzie odbywać się w dniach 1-10 lipca w Willi Decjusza w Krakowie. W tym roku – wspólnie z naszymi uczestnikami i ekspertami będziemy dyskutować o przyszłości mediów.

W programie zaplanowane są wykłady analizowania trendów, forecastu i pracy na scenariuszach przyszłości.
Uczestnictwo w LSW to niezwykła okazja do podniesienia kwalifikacji, zdobycia doświadczenia, a także zbudowania kontaktów i nawiązania przyjaźni w międzynarodowej grupie uczestników.
Program adresujemy między innymi do studentów, doktorantów, młodych adeptów dyplomacji, aktywistów, nauczycieli, urzędników i innych młodych profesjonalistów.