Drodzy Kandydaci!

Serdecznie zapraszamy na stanowisko naszej Szkoły podczas Dnia Otwartego Uniwersytetu Warszawskiego! Wydarzenie odbędzie się 20 kwietnia 2024 r. w godz. 10:00 – 16:00. Będzie to bezcenna okazja do rozmowy na temat postępowania rekrutacyjnego z naszymi reprezentantami! Pozostaniemy do Waszej dyspozycji przez cały dzień!

Nasze stanowisko będzie znajdować się w Hali Wystawowej, pomiędzy budynkiem Wydziału Historii i Wydziału Archeologii.

Gorąco zachęcamy również do udziału w prezentacji szkół doktorskich UW, która odbędzie się w godz. 10:00-11:00 w Sali Kolumnowej Wydziału Historii.

Plan wydarzenia: link.