Zakład Komparatystyki i Pracownia Badań Intersemiotycznych i Intermedialnych Instytutu Literatury Polskiej Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Instytut Literatury Światowej Słowackiej Akademii Nauk zapraszają do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej Poszerzanie poetyki 4: Znaki kultury/znaki natury. Semiotyka i poetyka (wobec) zrównoważonego rozwoju, która odbędzie się w trybie zdalnym w dniach 28-29 października 2024 roku.

W odpowiedzi na postulaty termin zgłoszeń na konferencję zostaje przedłużony do 15 sierpnia 2024.