Szkolenie – repozytorium Dane Badawcze UW

Zapraszamy na kolejne zdalne szkolenie z zakresu obsługi instytucjonalnego repozytorium danych badawczych Uniwersytetu Warszawskiego – “Dane Badawcze UW”

Termin: 27 sierpnia 2024 r. (wtorek), godz. 11:00–12:15.
Rejestracja: [LINK]

Szkolenie będzie prowadzone w języku polskim i odbędzie się, jeżeli zarejestruje się na nie co najmniej 15 osób.

Spotkanie będzie podzielone na dwie części: prezentacja repozytorium oraz instrukcja deponowania przykładowego zbioru danych. Zaplanowano również czas na sesję pytań i odpowiedzi.

Szkolenie poprowadzą Magdalena Bielińska, Agnieszka Cybulska-Phelan i Wojciech Fenrich z Platformy Otwartej Nauki (ICM UW).

Link do rejestracji jest również dostępny w zakładce wydarzenia na stronie Platformy Otwartej Nauki: [LINK]