Konkurs stypendialny Fundacja GESSEL dla Zachęty

Informujemy o konkursie stypendialnym dla osób będących na ostatnim etapie pisania prac doktorskich w obszarze badań nad współczesną teorią i historią sztuki i kultury.

Fundacja GESSEL dla Zachęty – Narodowej Galerii Sztuki od 9 lat wspiera badaczy i badaczki, studentów i studentki szkół doktorskich na prywatnych i państwowych szkołach wyższych.

Wsparcie stypendialne daje możliwość ukończenia pracy doktorskiej (podpisywana umowa stypendialna zawiera warunek ukończenia pracy w ciągu 12 miesięcy) w codzienności niejednokrotnie osadzonej pomiędzy pisaniem dysertacji, pracą zawodową i życiem prywatnym.

Wnioski można składać do 31 października 2024 r.

Wszelkie informacje oraz dokumenty znajdziecie Państwo na stronie kancelarii GESSEL (zakładka pro bono): [LINK]