Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Spotkania dla kandydatów

Drodzy Kandydaci!

W związku z postępowaniem rekrutacyjnym 2024/2025 planujemy przeprowadzenie szeregu spotkań, które pozwolą na lepsze zrozumienie tegorocznych zasad rekrutacji oraz istoty studiów w Szkole Doktorskiej Nauk Humanistycznych UW. Oprócz regularnych dyżurów Koordynatora Rekrutacji (więcej informacji w zakładce “Dla kandydatów“), zorganizujemy następujące spotkania:

  1. Prezentacja Szkoły podczas Dnia Otwartego UW w najbliższą sobotę, 20 kwietnia. Nasi reprezentanci będą Was oczekiwać przez cały czas trwania wydarzenia.
  2. Spotkania online w dniu 14 maja 2024 r. z Dyrektor SDNH UW, dr hab. Moniką Rekowską, prof. ucz., oraz z Wicedyrektor SDNH UW, dr hab. Agatą Bareją-Starzyńską, prof. ucz. Pierwsze z wymienionych spotkań odbędzie się w godz. 10:00 – 11:30 w języku polskim. Drugie spotkanie zostanie przeprowadzone w godz. 12:00 – 13:30 w języku angielskim.
  3. Spotkanie online w dniu 28 maja 2024 r. z Koordynatorem Rekrutacji SDNH UW, którego celem będzie udzielenie wskazówek w zakresie wypełniania wniosków rekrutacyjnych w systemie IRK. Pierwsza część spotkania, która zaplanowana jest na godz. 12:00 – 13:30, zostanie przeprowadzona w języku polskim. Druga część, przypadająca na godz. 14:00 – 15:30, odbędzie się w języku angielskim.

Linki do spotkań online zostaną opublikowane wkrótce.